Ab’bas Waffle Bebek

Açıklama

Açıklama

Tatlı severler, çeşitli mekanlarda farklı tatları denemeye çalışırlar. Ancak aldıkları hizmetin karşılığında pek de memnun oldukları görülmemektedir. Bu durum ise tatlı severleri, değişik tatlar denemekten uzaklaştırmaktadır. Durum böyle olunca tatlı severler, tatlı ihtiyaçlarını kısıtlı tutmakta, yeni lezzetler denememektedir. Tatlı severlerin en çok tercih ettiği ürün ise, waffle olarak göze çarpmaktadır. Her yaştan insan, büyük bir keyifle waffle hayranı olmakta, waffledan vazgeçememektedir.

Çeşitli meyvelerle, değişik çikolata soslarıyla sunuma hazırlanan waffle, Ab’bas Waffle işletmesinde tarifsiz lezzet olarak karşınıza çıkmaktadır. İstanbul’un Bebek semtinde, şehrin en gözde mekanlarından biri olan Ab’bas Waffle işletmesi, tatlı severlerin uğrak mekanı haline gelmiştir. Günün her saati hizmet veren işletme, hafta sonu ve hafta içi fark etmeden, sabah 09:00 ile gece 00:00 arasında müşterilerine hizmet vermektedir.

İşletme firma içerisinde hizmet verdiği gibi, özel günleriniz için waffle siparişi de almaktadır. Doğum günü ikramlığı olarak, bebek doğum ikramlığı olarak sipariş edebileceğiniz waffle ürünü ile farklılığı yakalayabilirsiniz. Waffle hazırlanırken, en özel şefler tarafından büyük titizlikle hazırlandığı için, tüketim sonrasında sizlerde herhangi bir rahatsızlık durumu gözlenmemektedir. Şeker hastalığı olan tatlı severler için özel soslarla hazırlanan waffle, hastalığınızı nüks ettirmemektedir.

En özel meyveler seçilerek hazırlanan waffle, dilediğiniz porsiyonda önünüze getirilmektedir. Waffle için gerekli olan meyvelerden en çok tercih edilenler ise, muz, kivi, çilek, ananas gibi doygunluk sağlayan meyvelerdir. Özel yıkama ve temizlenme aşamasından sonra, hiçbir katkı maddesine maruz bırakılmadan hazırlanan meyveler, hazırlanan waffle hamurunda soslarla bütünleştirilmektedir. Görsel şölen şeklinde sunulan eşsiz lezzeti tatmak için mutlaka Bebek’te bulunan Ab’bas Waffle işletmesini ziyaret etmelisiniz. Damak zevkinizin de ötesinde bir lezzetle karşılaşacağınız ve kesinlikle vazgeçemeyeceğiniz bir mekan olacaktır. Sevdiklerinizle tatlı saatler geçirmek için birebir bir mekandır.

İLETİŞİM

İletişim

GENEL ÖZELLİKLER

Genel Özellikler
 • Çalışma Saatleri
 • Ptesi-Perş
  09:00 - 23:00
 • Cuma-Ctesi
  09:00 - 23:00
 • Pazar
  09:00 - 23:00
 • MEKAN ÖZELLİKLERİ
 • İMKANLAR
  Ayaküstü, Açık Alan
 • MUTFAK
  Waffle
 • ORGANİZASYON
  Gündelik

Konum

Ab’bas Waffle Bebek
Tarif al

İletişim

Ab’bas Waffle Bebek

Etkinlik

Ab’bas Waffle Bebek
Etkinlikler Bulunamadı

Puanlama

Ab’bas Waffle Bebek

Değerlendirme

0

0 Toplam
Mekanlar hakkında görüşlerinizi bildirdiğiniz ve değerlendirme puanı verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Servis
0.0%
Konum
0.0%
Kalite
0.0%
Hizmet
0.0%