Al bushra

Açıklama

Açıklama

İstanbul’un en gözde yerlerinden olan İstanbul Hilton’un 9. Katında hizmet veren restoran da Lübnan kültürü ve yemekleri misafirlerine farklı zamanlar yaşatarak göz dolduran bir mekândır. Hizmete girdiğinden bu yana Lübnanlı ziyaretçilerinin olduğu kadar yerli misafirlerini de unutulmaz zamanlar yaşatan mekân da Lübnan yemekleri ve kültürü sunulmakta. Çok faklı biz tasarım ile hazırlanmış olan mekânda yemek kültüründen farklı seçenekler ve lezzetler misafirlerine ziyafet sunmakta aynı zaman da işsiz manzarası ile çok özel bir akşam yemeği olanağı da sunmaktadır.


 

Hilton’un kaliteli hizmeti eşsiz Lübnan kültürü ile birleşince ortaya çıkan bu tadına doyulmaz olanak ile İstanbulluların olduğu kadar yurt dışından gelen ziyaretçilerin de uğrak mekânı Al Bushra farklı lezzetler ve tatlar arayanların da uğrak yerlerinden biri olmuştur. İstanbul da gidilecek en kaliteli ve farklı yerlerden biri olan Hilton’un hizmete sunmuş olduğu Al Bushra misafirlerinin eşsiz bir manzara da yemek yemelerini ve Lübnan geleneklerinden esintiler sunarak farklı bir akşam geçirmelerine olanak sağlamaktadır.


 

Gündelik sıradan restoranların aksine müziği ve mutfak kültürüyle gelenlere apayrı bir akşam yaşatabilecek bu restoranda sizlerden gitmeden rezervasyon yaptırmayı unutmayın zira genellikle akşamları ve hafta sonlarında çok kalabalık olan mekânda yer bulmak büyük sıkıntı. Misafirlerine hoş Lübnan müzikleri eşliğin de Lübnan mutfağının o eşsiz lezzetleri sunan mekân dekorunda aynı kültürün sofra tasarımını da yansıtarak adeta bir Turizm şovu sunmaktadır.

İLETİŞİM

İletişim

GENEL ÖZELLİKLER

Genel Özellikler
 • Çalışma Saatleri
 • Ptesi-Perş
  12:30 - 23:30
 • Cuma-Ctesi
  12:30 - 23:30
 • Pazar
  12:30 - 23:30
 • MEKAN ÖZELLİKLERİ
 • İMKANLAR
  Otopark, Vale, Manzara
 • MUTFAK
  Türk Mutfağı, Uzak Doğu, Akdeniz, Izgara - Et, Vejetaryan
 • ORGANİZASYON
  Aile Yemeği, İş Yemeği, İş Toplantısı

Konum

Al bushra
Tarif al

İletişim

Al bushra

Etkinlik

Al bushra
Etkinlikler Bulunamadı

Puanlama

Al bushra

Değerlendirme

0

0 Toplam
Mekanlar hakkında görüşlerinizi bildirdiğiniz ve değerlendirme puanı verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Servis
0.0%
Konum
0.0%
Kalite
0.0%
Hizmet
0.0%