Ayvalık Fener Yolu Balıkçısı

Açıklama

Açıklama

İstanbul da balık yenebilecek nadir güzellikteki yerlerden biri olan Ayvalık Fener yolu balıkçısı sizleri cunda ve Girit mutfağının en lezzetli yemeklerinden ve tatlılarından sunmakta. Bağdat caddesinin ilk balık restoranı olma özelliğini de taşıyan mekân da sizlere deniz mahsullerinin en taze halleri en lezzetli şekliyle sunulmakta. İçeri girdiğiniz de sizi saran cunda ve Girit havası masaların dizaynın dan çevredeki çiçeklere kadar etkiliyor.

Hoş bir mekâna geldiğinizi daha oturmadan hissedebildiğiniz mekân da güler yüzlü personeli ile karşılanıyorsunuz. Mutfağının zenginliğini ifade etmek için birçok yazı ayrıca yazılabilir fakat kısa bahsederek sadece gidip yaşadığınız da anlayabileceğiniz zenginlikleri açıklamak isteriz. Ara sıcaklarında sundukları safran soslu panelenmiş levrekten yapılan Ayvalık lokumu harika tatlarından ve başka restoranlar da tadamayacağınız lezzetlerden sadece biri. Hem yaz için hem de kışa uygun bahçesiyle size cunda havasını sunmakta.

Ana yemeklerine gelince balıklar değişen piyasaya göre oldukça normal ve cep yakmayan cinsten ve mezeleri oldukça zengin bir menüye sahip ve cazip fiyatlar sizlere sunuluyor. Bu hoş mekân da harika bir akşam yemeği ziyafeti sizi bekliyor ortalama mekânlarla aynı fiyatlara sahip menüsü ile size farklı bir balık lezzeti sunan Ayvalık fener yolu balıkçısı sizlere farklı bir tat sunmak için siz misafirlerini bekliyor. Mekân da hafta içi yer bulmak mümkün fakat hafta sonu olduğun da ya da maç yayını günün de özellikle önceden rezervasyon yaparak gitmenizi tavsiye ediyoruz zira bu mekânın size sunacaklarından faydalanmadan geri dönmeniz istemeyiz.

İLETİŞİM

İletişim

GENEL ÖZELLİKLER

Genel Özellikler
 • Çalışma Saatleri
 • Ptesi-Perş
  12:00 - 23:00
 • Cuma-Ctesi
  12:00 - 23:00
 • Pazar
  12:00 - 23:00
 • MEKAN ÖZELLİKLERİ
 • MUTFAK
  Deniz Ürünleri
 • ORGANİZASYON
  Aile Yemeği, İş Yemeği

Konum

Ayvalık Fener Yolu Balıkçısı
Tarif al

İletişim

Ayvalık Fener Yolu Balıkçısı

Etkinlik

Ayvalık Fener Yolu Balıkçısı
Etkinlikler Bulunamadı

Puanlama

Ayvalık Fener Yolu Balıkçısı

Değerlendirme

0.0

1 Toplam
Mekanlar hakkında görüşlerinizi bildirdiğiniz ve değerlendirme puanı verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Servis
0.0%
Konum
0.0%
Kalite
0.0%
Hizmet
0.0%